Deprem Tahmin Projesi

Türkiyenin Deprem Portalı...

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

Şartlar ve Koşullar

e-Posta Yazdır PDF

1.Deprem Tahmini Projesi site ve forumu dahilinde bulunan projeler bilimsel olarak kanıtlanmamış, deney amaçlı gerçekleştirilen çalışmalardır. İçerikte karşılaşılabilecek öngörüler deney amaçlı olduğundan doğru çıkmayabileceği gibi beklentilerinizi de karşılamayabilir. Deprem Tahmini Projesi dahilinde yer alan forum ve diğer içerik tamamı ile deney ve benzer çalışmaları yürüten kişiler için bilgi paylaşımı amaçlı olup, Deprem Tahmini Projesi yapılan değerlendirme ve öngörülerden sorumlu tutulamaz.

2.Site dahilinde bulunan tüm doküman ve çalışmalar adı geçen kişilere aittir, hiçbir şekilde hak talep edilmez. İçerikte bulunan her türlü yazılı ve resimli materyalin izinsiz kullanımı, kopyalanması ve yayınlanması yasaktır.

Site dahilinde yer alan forum ve diğer alanlarda üyeler tarafından gönderilen her mesaj, mesajı gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında moderatörler, adminler ya da webmasterlar kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar. 

3.Sitede yer alan forum ve diğer alanlarda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din,  dil, ırk, cinsiyet, sınıf ve benzeri hususlarda ayrımcılık içeren veya destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek noktalara taşımak yasaktır. 

4.Bu hususların dikkate alınmaması durumunda, kullanıcı site dahilinde derhal ve süresiz olarak uzaklaştırılabilir. Ayrıca sitemizde her üyenin ve her mesajın IP adresi ve giriş tarihi gerektiğinde hallerde yetkili makamlara verilmek üzere kaydedilmektedir. 

5.Sitemizde yer alan içerik ve kullanıcı mesajları, yöneticiler tarafından gerekli görüldüğü takdirde silinebilir, taşınabilir veya cevap yazılamaz hale getirilebilinir. Sitede yer alan ve silinen bir mesaj veya içeriği tekrar göndermek veya kilitlenen bir konuyu tekrar açmak yasaktır. Silinme veya kitleme oldu ise bu bir kural ihlali sonucunda yapılmıştır. Site yöneticilerine danışmadan ve onlardan izin almadan aynı içerik yada mesaj foruma tekrar gönderilemez. 

6.www.depremtahmini.com , www.depremtahmini.net ve www.depremtahmini.info sitelerinde yer alan içerik tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Üyelik, içerik ve çalışmalar için herhangi bir ücret veya aidat talep edilmemektedir. 

7.Kayıt için talep edilen bilgilerin doğru girilmesi mecburidir. Talep edildiği takdirde kimlik bilgilerini doğrulayamayan kullanıcıların üyelikleri silinecektir. İlgili kimlik bilgileri site yönetimi tarafından uygun koşullar altında saklanacaktır ancak bu bilgilerin bilişim suçlarına maruz kalma durumunda güvenliğini garanti edemez. Site dahilinde iki farklı hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir, birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir. 

8.Site ve Foruma üye olan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılır ve uymakla yükümlüdür.

NOT: Bu anlaşma metni avukatımız ve hukuk danışmanımız Av. Gökhan Utku Özsaraçoğlu nezdinde hazırlanmıştır.

Son Güncelleme: Cumartesi, 29 Ocak 2011 22:36  

Kimler Sitede

Şu anda 55 konuk çevrimiçi
Please login to be able to chat.

best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills