Deprem Tahmin Projesi

Türkiyenin Deprem Portalı...

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa Haberler Elazığ'da deprem!

Elazığ'da deprem!

e-Posta Yazdır PDF

642199_htmansetyeniBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye göre, merkez üssü Elazığ'ın İçme beldesi olan 5.4 büyüklüğünde bir sarsıntı kaydedildi.

TUNCELİ'DE DE HİSSEDİLDİ!
Saat 10.35 sıralarında Yaşanan deprem Tunceli'de de şiddetli şekilde hissedildi. Sarsıntıyı hisseden vatandaşlar evlerinde dışarı fırlayarak sokaklara döküldüler.

 
MALATYA DA SALLANDI!
Elazığ İçme'de saat 10,34'de 5,4 şiddetindeki deprem bitişik il olan Malatya'da da hissedildi ve paniğe kapılanların ev ve iylerlerinden dışarı çıktığı belirtildi. Özellikle yüksek binalarda hissedilen depremle ilgili vatandaşlar, Malatya'nın büyük bölümünün birinci derecede deprem kuşağında bulunduğunu, bu nedenle, civar illerde meydana gelen depremlerin Malatya'da da hissedildiğini dile getirdiler.

Malatya eski Baro başkanı Avukat Selahattin Sarıoğlu ise, oğlunun Elazığ'da doktor olarak görev yaptığını, kendisini telefonla arayıp deprem olduğunu bildirdiğini, kendilerinde birşey olmadığını söylediğini dile getirdi.

ELAZIĞ VALİSİ'NDEN AÇIKLAMA!
Elazığ Valisi Muammer Erol, İçme beldesindeki depremle ilgili, ölü ve yaralı konusunda kendilerine intikal eden bir haber olmadığını bildirdi.

Elazığ'da merkez üssü İçme beldesi olan 5.4 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak AA muhabirinin telefonda görüştüğü Vali Erol, şu an kendilerine intikal eden ölü ve yaralı haberi olmadığını bildirdi.

Vali Erol, köyleri de tek tek araştırdıklarını, hasar tespit çalışması yaptıklarını belirterek, telefonda ulaşılamayan bazı köyler olduğunu, buralara da görevlilerin gönderildiğini kaydetti.

Son Güncelleme: Perşembe, 23 Haziran 2011 10:35  

Kimler Sitede

Şu anda 43 konuk çevrimiçi
Please login to be able to chat.

best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills