Deprem Tahmin Projesi

Türkiyenin Deprem Portalı...

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa Haberler Erzincan, 5.6 ile Sallandı!

Erzincan, 5.6 ile Sallandı!

e-Posta Yazdır PDF

erzincan-deprem2Erzincan'ın Refahiye İlçesi Cengerli mevkiinde saat 06.22'de Richter ölçeğine göre 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Paniğe neden olan deprem, can ve mal kaybına yol açmadı.  

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, saat 06.22'de merkez üssü Erzincan'ın Refahiye İlçesi Cengerli mevkiin yerin 5.0 kilometre derinliğinde 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde herhangi bir can ve mal kaybı olmadığını bildirildi.

Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal , Merkezde yaptıkları araştırma ve irtibata geçtikleri köylerde şu ana kadar kendinelerine intikial eden can ve mal kayıbının olmadığını söyledi.

4 ARTÇI DAHA
Erzincan'ın Refahiye İlçesinde saat 06.22'de meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından 3.4, 2.7, 3.2 ve 2.9 büyülüğünde dört deprem daha meydana geldi.

 

Son Güncelleme: Pazar, 10 Haziran 2012 14:45  

Kimler Sitede

Şu anda 42 konuk çevrimiçi
Please login to be able to chat.

best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills best penis enlargement pills